Samankaltaiset artikkelit
Vesivahinko – toimisto on auki ja palvelut jatkuvat normaalisti
TekijäAutokouluTiloissamme oli viikonloppuna vesivahinko, jonka vuoksi toimistossamme on osittain remontti käynnissä. Olemme auki kuitenkin normaalisti, eikä se estä esimerkiksi simulaattoriajotunteja. Tällä hetkellä maksupäätteemme on hajalla, jonka vuoksi toimistossa voi maksaa ainoastaan käteisellä. Laskun voi maksaa maksulinkin kautta myös korttitiedoilla. Pahoittelemme häiriötä.
Moottoripyörä ja mopokausi pärähtää käyntiin kohta toden teolla ja nopeat maksivoivat koko ajokauden ilmoittautumalla nyt kurssille.
TekijäAutokouluIlmoittautumalla nyt mopo- tai moottoripyöräkurssille voit maksimoida ajokautesi pituuden. Tekemällä nyt ennen lumien sulamista teorian pois alta, pääset heti ensimmäisten joukossa ajotunneille kun kelit sallivat ja kokeita löytyy taas Malmin Ajovarmasta. Lisää tietoa saat toimistosta,
Ajovarma päivitti hintojaan
TekijäAutokouluUudet viranomaiskulutus ovat julkistettu ja voimassa 1.1.2026 alkaen.
Mahdollisuus luokkateorioihin
TekijäAutokouluJärjestämme EAS- ja RTK-teoriatunnit luokassa vaihtoehtona virtuaaliopetukselle. Tunnit tehdään suomen kielellä. EAS 1-4 : torstaina 7.11.2024 klo 15:30-18:45 RTK 1-4: torstaina 14.11.2024 klo 16-19 Tunnit on tarkoitettu sekä opetuslupalaisille sekä kurssioppilaille. Ilmoittautuminen tunneille etukäteen autokoulun toimistosta. Nähdään tunneilla! -Mari, 0400274700, [email protected]


